Hergom Lifestyle


Szeroka oferta piecy kominkowych których jakość i nowoczesny wygląd wyznacza styl

Od 50 lat firma Hergom gromadzi na swoim koncie dużo sukcesów i doświadczenia w produkcji ciepła dla domu, co pozwoliło nam być w dzisiejszych czasach jedną z głównych firm w tym sektorze na całym świecie. Posiadamy pięć punktów i zakładów produkcyjnych w Europie oraz Ameryce.

PERFEKCJA W ŻELIWIE

W Hergom, wierzymy, iż żeliwo jest idealne do wytwarzania ciepła z drewna, przez jego trwałość, odporność oraz możliwości wykończenia materiałem zdolnym do wysokiej zdolności przenoszenia ciepła. Więc używamy żeliwa jako głównego materiału do produkcji, dodatkowo zachowujemy szczególną ostrożność przy procesie odlewania poszczególnych elementów.

ZANGAŻOWANIA W JAKOŚĆ

Hergom nie jest tylko jedynie największym producentem piecy i kominków w Hiszpanii, ale również firmą która sprawia i zapewnia kompletny proces produkcyjny swoich produktów od projektowania, odlewania aż do gotowego produktu. W Hergóm przy procesie produkcji wybierane są takie surowce i komponenty które zapewniają wydajność trwałość i optymalną niezawodność. Wszystkie nasze produkty spełniają normy UNE-EN-13299 gwarantują ich wydajność, bezpieczeństwo oraz wartości cieplne.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Hergom ma 50 lat doświadczenia w produkcji wyrobów z drewna do ogrzewania i biomasy, opierające się na naturalnych paliwach, w drodze badań, rozwoju oraz poprawy skuteczności naszych produktów. Dzięki temu opracowaliśmy żeliwo o bardzo dużej wydajności oraz podwójny system spalania, zmniejszający emisję pyłów do atmosfery z pieców opalanych drewnem. Ponadto, poczyniliśmy ogromne inwestycje przy procesie produkcyjny, aby spełnić wszystkie wymagania europejskie, w celu zminimalizowania negatywnego wpływy na środowisko.

WYGLĄD POSIADAJĄCY OSOBOWOŚĆ

Produkty Hergom są nie tylko bardzo wydajne, ale także również estetyczne i najlepsze w branży. Eleganckie i trwałe konstrukcje, które wzbogacają twoją osobowość, są ozdobą każdego pomieszczenia. Hergóm został nominowany Felipe Award Pricipe za doskonałość w biznesie w sekcji Projekt.